آذر دانلود

آموزش تصویری مخفی کردن آخرین بازدید در پیام رسان وایبر

۱۶ مرداد ۱۳۹۷

کامل ترین آموزش تصویری مخفی کردن آخرین بازدید و حالت آنلاین در پیام رسان وایبر اندرویدی

نحوه مخفی کردن لست سین وایبر

 

مخفی کردن لست سین وایبر

 

وایبر یک اپلیکیشن پیام رسان است که نخستین نسخه آن در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. هم اکنون این پیام رسان برای سیستم عامل های اندروید، ios، ویندوز و… موجود می باشد.شما با استفاده از این پیام رسان می توانید به راحتی و بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای با دوستان و اطرافیان خود در ارتباط باشید. همچنین شما در وایبر می توانید به صورت رایگان و با کیفیت بالا با افراد مورد نظر خود تماس صوتی برقرار نمایید.بیشتر شبکه های اجتماعی و نرم افزار های پیام رسان قابلیتی به نام آخرین بازدید را در خود جای داده اند. کاربران با استفاده از اين قابلیت می توانید زمان آنلاین بودن دوستان خود را مشاهده نمایند هنگامی که آن ها آنلاین می باشند به آن ها پیام بدهند.اما گاهی اوقات ممکن است شما نخواهید کسی از آنلاین بودن شما مطلع باشد و هنگامی که آنلاین هستید کسی متوجه نشود.شما می توانید آخرین بازدید خود در وایبر را غیرفعال نمایید تا کسی آخرین زمان آنلاین بودن شما را نبیند. با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه قابلیت آخرین بازدید در وایبر را غیرفعال نمایید.

 

 

نحوه مخفی کردن آخرین بازدید و  لست سین وایبر در اندروید:

ابتدا وارد وایبر شوید و مانند عکس زیر گزینه سه خط افقی مشخص شده در تصویر را انتخاب نمایید.

 

 

مخفی کردن لست سین وایبر

 

 

حال از میان گزینه های نمایش داده شده در صفحه زیر، باید گزینه settings که در تصویر مشخص شده است را انتخاب نمایید.

 

 

مخفی کردن لست سین وایبر

 

 

اکنون در قسمت تنظیمات مربوط به وایبر قرار دارید. در این مرحله شما باید از همانند تصویر زیر گزینه privacy را لمس نمایید.

 

 

مخفی کردن لست سین وایبر

 

 

حال در مرحله آخر قرار دارید و کافی است تیک جلوی share ‘online’ status را بردارید تا دیگر کسی قادر به مشاهده آخرین زمان بازدید شما و حالت آنلاین شما نباشد.

 

 

مخفی کردن لست سین وایبر

 

 

به این نکته توجه داشته باشید هنگامی كه شما آخرین بازید خود را غیرفعال می نمایید دیگر قادر به مشاهده آخرین بازدید دیگران نیز نمی باشید.